Univerzální patice pro G4 / GX5,3 / GY6,35 - PAULMANN - Paulmann
Pau-216 detail výrobku
| Farba | biela |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 50 W |
| Šírka | 15 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 15 mm |
| Max. příkon světelného zdroje | 50W |
| Typ světelného zdroje | 12V Halogen |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
8,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,85 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
