Oprawa DECORUS 9 LED neutralna - biała - Špeciálne svietidlá
Idd-ID-1189 detail výrobku
| Schodišťové svítidlo ProVero DECORUS bílé 12V neutrální | |
| IP krytie | 20 |
| barva | bílá |
| Tvar | čtverec |
| Rozměry | 73 x 73 mm x v28 mm |
| DODÁVKY | 12 V |
| Maximální výkon lampy | 1,2W |
| Světelný tok | 30lm |
| Světlá barva | neutrální bílá 4000K |
| Typ světelného zdroje | vestavěný 9x SMD4014 (nevyměnitelný) |
| MATERIÁL | ocel |
| Montážní otvor | 60 mm |
| Montáž | Montáž pod omítku. Montáž pomocí rozpěrných pružin. |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
3,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
