SEMPLICE 80 stojanová / na bodci černá matný akryl 230V LED 12W IP54 3000K - RED - DESIGN RENDL - Záhradné svietidlá
Ren-R14195 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | akryl |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 54 |
| Dĺžka | 150 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 800 mm |
| Svetelný tok | 770 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 12W |
| Barva světla | teplá bílá |
| Materiál | akryl |
| Materiál hlavní | akryl |
| Barva doplňková | satin |
Dnes zadajte kód „ ren12 “ v košíku a získajte 12% dod. zľavu
Sklad dodávateľ 75 ks, dodanie 4-12 dní
Supercena
132,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 146,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 146,80 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
