OSRAM LINE 78mm DIMM čirá 230V R7s LED EQ100 2700K - DESIGN RENDL - LED žiarovky
Ren-G13467 detail výrobku
| Farba | číra |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 11.5 W |
| Dĺžka | 78 mm |
| Priemer | 28 mm |
| Svetelný tok | 1521 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Max. příkon světelného zdroje | 11,5W |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barva hlavní | průhledná |
| Patice | LED |
| Barva světla | teplá bílá |
Dnes zadajte kód „ ren12 “ v košíku a získajte 12% dod. zľavu
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 4-12 dní
Supercena
26,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,35 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
