OSRAM LINE DIMM 230V R7S LED EQ125 300° 2700K - DESIGN RENDL - LED žiarovky
Ren-G13044 detail výrobku
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 15 W |
| Dĺžka | 118 mm |
| Priemer | 29 mm |
| Svetelný tok | 2000 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Max. příkon světelného zdroje | 15W |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Patice | LED |
| Barva světla | teplá bílá |
Dnes zadajte kód „ ren12 “ v košíku a získajte 12% dod. zľavu
Sklad dodávateľ 18 ks, dodanie 4-12 dní
Supercena
31,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,65 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
