LED AR111 GU10 230V 5.5W BASIC 2 SMD 24DEG NW WHITE SPECTRUM - LED žiarovky
Woj-WOJ+16884 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5,5 W |
| IP krytie | 20 |
| Svetelný tok | 550 lm |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 1054 ks, dodanie 4-7 dní
Supercena
3,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,80 €
Dnes výhodná cena
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
