REMI LED 3W - baterka, čelovka
STR-04867 REMI LED 3W detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | abs |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 3 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Svetelný tok | max 220 lm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
2,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
