BASO 230V - Zvončeky
STR-04836 BASO 230V detail výrobku
| Farba | biela / strieborná |
| Materiál | abs |
| Napätie | 12 V |
| výkon | 0,3 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 68 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1441 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
9,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
