JOTA E14 WENGE - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
STR-04670 JOTA E14 WENGE detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | wenge - veľmi tmavá hnedá |
| Materiál | keramika / nerez / textilom vystužený plast |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 25 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 899 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
9,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
