ULKE LED E27 1W YELLOW - Struhm
STR-04634 ULKE LED E27 1W YELLOW detail výrobku
| Farba | žltá |
| Materiál | plast / hliník |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1 W |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 69 mm |
| Hĺbka | 45 mm |
| Svetelný tok | 59 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 2038 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
1,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
