ASTRO LED C 12/15/18W BLACK CCT - Priemyselné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Regulácia teploty farieb a regulácia výkonu |
STR-04614 ASTRO LED C 12/15/18W BLACK CCT detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | polykarbonát |
| Farba svetla | 3000/4300/6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12/15/18 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Svetelný tok | 1150 / 1380 / 1600 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Životnosť LED | 35000 h |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1368 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
