SAMIR GU10 C - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre vymeniteľné žiarovky GU10. |
STR-04586 SAMIR GU10 C detail výrobku
| Farba | matny chrom |
| Materiál | nerez |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 20 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Sklad dodávateľ 821 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
