METYS 2xE27 WHITE - Pivničné, garáž
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
STR-04563 METYS 2xE27 WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | abs / polykarbonát |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 2 x max 15 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Sklad dodávateľ 642 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
17,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
