BIRMA 2xE27 WHITE - Pivničné, garáž
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
STR-04561 BIRMA 2xE27 WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | abs / polykarbonát |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 2 x max 18 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 305 mm |
| Výška | 98 mm |
| Hĺbka | 305 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 968 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
