WINYL LED PIR 12W NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-04531 WINYL LED PIR 12W NW detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ / plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 255 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 255 mm |
| Svetelný tok | 840 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 796 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
13,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
