TARGET LED 6W BLACK WW - Záhradné svietidlá
STR-04504 TARGET LED 6W BLACK WW detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | plast / guma |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 6 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hĺbka | 5000 mm |
| Svetelný tok | 190 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 270 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 521 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
18,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
