BURTA LED 3W+3W - baterka, čelovka
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Doba svietenia na jedno nabitie max. 6 h |
STR-04451 BURTA LED 3W+3W detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3 W + 3 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Svetelný tok | 220 + 250 lm |
| Vyžarovací uhol | 4 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 316 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
