ABEL LED SL 15W BLACK CCT - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-04355 ABEL LED SL 15W BLACK CCT detail výrobku
|
Trojstupňová regulácia farebnej teploty (WW, NW, CW) |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | polykarbonát |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 15 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 49 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Svetelný tok | 1230 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2165 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
21,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
