BRUM 1 40m 10A - Predlžovacie káble, šnúry
STR-04306 BRUM 1 40m 10A detail výrobku
| Farba | oranžová |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2300 W MAX W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 40000 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hĺbka | 48 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
32,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
