RAGAS LED BLACK CCT - Kancelárske svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Nastavenie jasu a farby bieleho svetla (WW, NW, CW). |
STR-04172 RAGAS LED BLACK CCT detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / plast |
| Farba svetla | 3900 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 9 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Svetelný tok | max 510 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 95 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 660 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
32,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
