SOFIA 3xGU10 WHITE - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
STR-04032 SOFIA 3xGU10 WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 3 x max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 2088 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
35,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
