SOPLA LED 36 0,06W BLACK CW - Záhradné svietidlá
STR-03938 SOPLA LED 36 0,06W BLACK CW detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 0,06 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Svetelný tok | 1 lm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 70 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 4218 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
1,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
