TEDI LED 3W+3W - baterka, čelovka
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Doba nabíjania optimálne 12 h, max. 15 h. Doba svietenia na jedno nabitie 6 h. |
STR-03935 TEDI LED 3W+3W detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | žltá / biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 3 W + 3 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 53 mm |
| Výška | 53 mm |
| Hĺbka | 138 mm |
| Svetelný tok | 90 + 120 lm |
| Vyžarovací uhol | 4 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 9728 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
4,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
