PATROL PIR 180 BLACK - Senzory, spínacie čidlá
STR-03923 PATROL PIR 180 BLACK detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | polykarbonát |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 1200 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 76 mm |
| Výška | 64 mm |
| Hĺbka | 93 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 115 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
8,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
