PRINCESSA LED WHITE - Kúpeľňové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Doba svietenia na jedno nabitie max. 6 h |
STR-03822 PRINCESSA LED WHITE detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | abs / sklo |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 3 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 295 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Svetelný tok | max 150 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vyžarovací uhol | 270 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 82 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 918 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
