OLGA LED C 12W WHITE CCT - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Prepínanie bielej farby 3000K/4700K/6500K Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Veľmi tenké svietidlo, ktoré možno zapustiť do podhľadu alebo namontovať na pevný strop.Výhodou je možnosť nastaviť bielu farbu pomocou prepínača – teplá biela, neutrálna biela, studená biela. (Farba 4500 K je len jednou z troch možností.) |
STR-03767 OLGA LED C 12W WHITE CCT detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Farba svetla | 3000/4600/6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 167 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 167 mm |
| Svetelný tok | 1160 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 1701 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
12,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 13,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 13,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
