MAJOR LED D 18W WHITE NW - Priemyselné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03743 MAJOR LED D 18W WHITE CCT detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 55 |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Svetelný tok | 1920 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 817 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
22,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
