NINA LED 3W SILVER NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03740 NINA LED 3W SILVER NW detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | strieborná |
| Materiál | hliník / plast |
| Farba svetla | 4400 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Svetelný tok | 160 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 60 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 806 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
12,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
