MATI LED C 1,5W CHROME NW - Vstavané
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Malé nastaviteľné bodové svietidlo pre zapustenie do podhľadu. Vhodný na osvetlenie predmetov vo vitrínach alebo ako doplnkový reflektor v obývacích izbách na ambientné osvetlenie. Vzhľadom na túto svietivosť neodporúčame používať ako hlavné osvetlenie, ale skôr ako doplnkové osvetlenie. Integrované LED, 25 000 hodín, 90 lm pri svetelnom výkone, pre použitie v interiéri. |
STR-03735 MATI LED C 1,5W CHROME NW detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1,5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 52 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 52 mm |
| Svetelný tok | 90 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 60 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 898 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
4,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
