DYZMA LED 15W NW - Kúpeľňové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| S vypínačom |
STR-03718 DYZMA LED 15W NW detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 15 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 598 mm |
| Výška | 39 mm |
| Hĺbka | 63 mm |
| Svetelný tok | 1380 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 110 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2587 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
