AZOR PIR WHITE - Senzory, spínacie čidlá
STR-03696 AZOR PIR WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 1200 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 86 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 52 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
