PIXI PIR WHITE - Senzory, spínacie čidlá
STR-03695 PIXI PIR WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 800 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 26 mm |
| Výška | 56 mm |
| Hĺbka | 37 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 681 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
7,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
