OKO PIR WHITE - Senzory, spínacie čidlá
STR-03694 OKO PIR WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 1200 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 76 mm |
| Výška | 76 mm |
| Hĺbka | 76 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 692 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
