ESTERA LED WLL 0,12W CW - Záhradné svietidlá
STR-03551 ESTERA LED WLL 0,12W CW detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | nerez |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 0,12 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 145 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hĺbka | 195 mm |
| Svetelný tok | 2 x 1,5 lm |
| Vyžarovací uhol | 320 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 70 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 281 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
15,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
