BERLIN GU10 WHITE - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
STR-03502 BERLIN GU10 WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | nerez / polykarbonát |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 4095 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
