VIKI C CHROME - Podhľadové svietidlá
STR-03181 VIKI C CHROME detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hĺbka | 92 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 818 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
3,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
