ZUMRUT HL957L WHITE NW - Špeciálne svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-02616 ZUMRUT HL957L WHITE NW detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Svetelný tok | 86 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 30 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 536 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
3,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
