GU10 CERAMIC - Doplnkový sortiment
STR-02542 GU10 CERAMIC detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | keramika |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 250 V |
| Šírka | 28 mm |
| Výška | 16 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 3147 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
0,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 0,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 0,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
