EMO E14 RED - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
STR-00005 EMO E14 RED detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | červená |
| Materiál | keramika / nerez / textilom vystužený plast |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 265 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 195 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
9,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
