Komp. zas. SLIM 12V DC IP20 20,83A 360W - Trafá, predradníky
Idd-ID-3067 detail výrobku
| Napájecí zdroj je určen pro vnitřní použití. Výrobek je vyroben z vysoce kvalitních součástek, které byly umístěny do pevného plechového pouzdra. Napájecí zdroj je určen k napájení osvětlení LED s 12 V, jako jsou LED pásky, integrovaná svítidla a žárovky. Měnič typu PFC optimalizuje spotřebu jalového výkonu ze sítě. Použití transformátoru galvanicky odděluje zátěž od sítě, což je nezbytné pro bezpečnost při úrazu elektrickým proudem. Chlazení je zajištěno volným prouděním vzduchu přes perforovaný kryt a pomocí vestavěného ventilátoru. Modulární konstrukce umožňujesnadnou a pohodlnou montáž na svislé i vodorovné plochy pomocí dvou šroubů o maximálním průměru 3 mm. Výstupní napětí 12 V je bezpečné pro lidské použití. | |
| IP krytie | 20 |
| Síťové napětí AC | AC 110 -230V +/-15% |
| Frekvence střídavé sítě | 50-60Hz |
| Stabilizované výstupní napětí DC | 12 V |
| Trvalý výstupní výkon max. | 360W |
| Výstupní proud max. | 30A |
| Provozní teplota | - 25°C až + 50°C |
| Způsob přeměny energie | PFC měnič |
| Ochrana proti přetížení | Ano |
| Přepěťová ochrana | Ano |
| Tepelná ochrana | Ano |
| Způsob připojení | šroubové svorkovnice zdvojené výstupní svorky max. průřez kabelu 2,5 mm 2 |
| Vnější rozměry | 225 x 68 x 40 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 183 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
13,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
