Komp. zasilania 24V DC IP20 150W ULTRASLIM 6,25A - Trafá, predradníky
Idd-ID-3264 detail výrobku
| Elektronická konstrukce zajišťuje vysokou odolnost proti kolísání síťového napětí, zejména proti pulzním napěťovým špičkám. To je velmi důležité pro ochranu LED a dalších komponent citlivých na přepětí. Měnič typu PFC (Power Factor Correction) optimalizuje spotřebu jalového výkonu ze zdroje. Použití transformátoru galvanicky odděluje zátěž od zdroje, což má prvořadý důležitý význam pro bezpečnost uživatelů před úrazem elektrickým proudem. Výstupní napětí 24 V je bezpečné pro lidské použití. | |
| IP krytie | 20 |
| Síťové napětí AC | AC 110 -230V +/-15% |
| Frekvence střídavé sítě | 50-60Hz |
| Stabilizované výstupní napětí DC | 24 V |
| Trvalý výstupní výkon max. | 150W |
| Výstupní proud max. | 6,25A |
| Provozní teplota | -25°C÷70°C |
| Způsob přeměny energie | PFC /Power Factor Correction/ zvyšující měnič |
| Zabezpečení na straně sítě | vícenásobná polymerní pojistka |
| Ochrana na straně zátěže | nadproudový omezovač pro zastavení měniče |
| Způsob připojení | šroubové svorkovnice s kryty na straně AC: L, N, nula na straně 24V DC dvojité svorky + a - |
| Vnější rozměry | 251 x 53 x 23 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 286 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
13,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
