Komp. zasilania 12V DC IP20 6,25A 75W - Trafá, predradníky
Idd-ID-3002 detail výrobku
| Napájecí zdroj je určen pro vnitřní použití. Výrobek je vyroben z vysoce kvalitních součástek, které byly umístěny do pevného plechového pouzdra. Napájecí zdroj je určen k napájení osvětlení LED s 12 V, jako jsou LED pásky, integrovaná svítidla a žárovky. Měnič typu PFC optimalizuje spotřebu jalového výkonu ze sítě. Použití transformátoru galvanicky odděluje zátěž od sítě, což je nezbytné pro bezpečnost při úrazu elektrickým proudem. Chlazení je zajištěno volným prouděním vzduchu přes perforovaný kryt. Modulární konstrukce umožňujesnadnou a pohodlnou montáž na svislé i vodorovné plochy pomocí dvou šroubů o maximálním průměru 4 mm. Výstupní napětí 12 V je bezpečné pro lidské použití. | |
| IP krytie | 20 |
| Síťové napětí AC | AC 110 -230V +/-15% |
| Frekvence střídavé sítě | 50-60Hz |
| Stabilizované výstupní napětí DC | 12 V |
| Trvalý výstupní výkon max. | 75W |
| Výstupní proud max. | 6,25A |
| Provozní teplota | - 25°C až + 70°C |
| Způsob přeměny energie | PFC měnič |
| Ochrana proti přetížení | Ano |
| Přepěťová ochrana | Ano |
| Tepelná ochrana | Ano |
| Způsob připojení | šroubové svorkovnice max. průřez kabelu 1,5 mm 2 |
| Vnější rozměry | 160 x 98 x 43 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 169 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
