Vivter LED - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Rameno lampy je tenké, valcovitého tvaru, zakončené flexibilnou hlavicou v tvare donutu. Konštrukcia sa smerom dole rozširuje a okrúhla časť, ktorá slúži ako základňa, obsahuje pohyblivý sľudový materiál – túto časť je možné zapínať samostatne. Lampa umožňuje RGB osvetlenie, vďaka čomu môže sľudová výplň svietiť v širokej škále farieb. Lampu je možné stmievať, nastavovať RGB škálu farieb. Svieti neutrálnou bielou farbou. |
|
| so stmievačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 5 V |
| výkon | LED 4 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 470 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Svetelný tok | 220 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Rab-74248 detail výrobku
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
22,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
