LED pásik COB 480 6000K 24V 10W/m SAUNA IP68 - LED pásiky
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
LED pásik COB SAUNA sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči teplotám (do +100 °C) a vlhkosti (IP68), aby spoľahlivo fungovala aj v extrémnych podmienkach. Vďaka súvislej línii svetla bez viditeľných LED bodov poskytuje estetické a relaxačné osvetlenie, ktoré je ideálne pre atmosféru sauny. Jeho vysoká svetelná účinnosť umožňuje dosiahnuť silné svetlo pri nízkej spotrebe energie. Dlhá životnosť a robustná konštrukcia minimalizujú potrebu údržby, čo je dôležité v ťažko prístupných miestach. Okrem toho je LED pásik COB SAUNA vybavená páskou 3M VHB (Very High Bond), ktorá je známa svojou výnimočnou priľnavosťou a odolnosťou. |
Idd-ID-2792 detail výrobku
| LED COB pásek 480 6000K 24V 10W/m SAUNA IP68 | |
| DODÁVKY | 24V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 10W/m |
| BARVA SVĚTLA | studená bílá 6000K |
| Světelný tok | 1010 lm/m |
| Index podání barev | Ra>90 |
| Počet diod | 480LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP68 |
| Typ světelného zdroje | COB |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Rozměry | 5x12 mm |
| Materiál štítu | Silikon |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 30 000h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | x15 000 |
| Provozní teplota | -20 až +100 °C |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 50 mm |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 174 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
62,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 68,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 68,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
