Twisterra LED - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna / biela |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Rab-71395 detail výrobku
| výkon | LED 24 W |
| Dĺžka | 820 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Svetelný tok | 1800 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
41,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
