Neon frez 6 mm silikonowa osłona dotaśmy LED błękitna - LED pásiky
Idd-ID-2757-25M detail výrobku
| Neonový řezák 6 mm silikonový kryt pro LED pásek modrý | |
| barva | Modrá (ledově modrá) |
| Rozměry | 8x10 mm |
| Šířka frézování | 6 mm |
| Délka role | 25m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE |
| Řezná kapacita | kdekoli po jeho délce |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 34 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
64,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
