Zasilacz wewnętrzny 100W 48V do szyn Magnetic czarny - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Idd-ID-6841 detail výrobku
| Doporučuje se zatěžovací výkon 80 % maximálního výstupního výkonu. | |
| IP krytie | 20 |
| Síťové napětí AC | AC 230V +/-15% |
| Frekvence střídavé sítě | 50-60Hz |
| Stabilizované výstupní napětí DC | 48V |
| Trvalý výstupní výkon max. | 100W |
| Výstupní proud max. | 2,1A |
| Způsob připojení | zapuštěné do kolejnice |
| Vnější rozměry | 188 x 22 x 44 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 71 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
26,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
