Oprawa TAVOLA M black 20W 4000K Magnetic 48V - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Idd-ID-6807 detail výrobku
| Svítidlo je určeno pro montáž do jednofázové magnetické lišty. Umožňuje vysokou míru volnosti umístění v prostoru. Systém vytváří možnost průběžné úpravy podle změn probíhajících v místnosti. Napájecí lišta a další příslušenství nejsou součástí svítidla. | |
| Materiál | hliník / plast |
| Typ diod | OSRAM LED |
| Provozní napětí | 48V |
| barva | černé svítidlo; mléčné stínítko |
| Účel | montáž na lištu |
| Napájecí konektor | kontakty kompatibilní s vyhrazenou napájecí lištou |
| Výkon lampy | 20W |
| Světelný tok | 1700lm |
| Index podání barev | Ra>80 |
| BARVA SVĚTLA | neutrální bílá 4000K |
| ÚHEL SVĚTLA | 120 o |
| Délka života | 35 000h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | x15 000 |
| Provoz se stmívačem | NE |
| Počet fází | jednofázové magnetické |
| Rozměry | 607 x 22 x 25 mm |
| Stupeň těsnosti | IP 20 |
| Záruka | 5 let |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 38 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
19,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
