Oprawa RULLO black 7W 4000K TUYAMagnetic 48V - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Idd-ID-6801T detail výrobku
|
Svítidlo je určeno k montáži na jednofázovou magnetickou lištu. Umožňuje vysokou míru volnosti umístění v prostoru a nastavení úhlů svítidla. Systém vytváří možnost průběžné úpravy podle změn probíhajících v místnosti. Napájecí lišta a další příslušenství nejsou součástí svítidla. RULLO TUYA umožňuje spárování svítidla s aplikací TUYA SMART. Ta umožňuje plynulou regulaci světelného toku, plynulou změnu barvy svítidla v rozmezí 3000-6000K a seskupování svítidel. |
|
| Materiál | hliník |
| Typ diod | vestavěná CREE1304 (není vyměnitelná) |
| Provozní napětí | 48V |
| barva | černý písek |
| Účel | montáž na lištu |
| Napájecí konektor | kontakty kompatibilní s vyhrazenou napájecí lištou |
| Výkon lampy | 7W |
| BARVA SVĚTLA | plynulá změna barvy v rozmezí 3000-6000K |
| ÚHEL SVĚTLA | 60 |
| Tvar pouzdra | Váleček |
| Rozměry | průměr trubky - 35 mm délka trubky - 100 mm délka celého rámu - 150 mm |
| Stupeň těsnosti | IP 20 |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 3 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
48,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 52,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 52,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
