Neon cyfrowy RGBNW TM1814 16W/m 5m - LED pásiky
Idd-ID-2920 detail výrobku
| NEON LED digitální RGBNW 24V 16W/m | |
| DODÁVKY | 24V DC |
| POWER | 16 W/m |
| BARVA SVĚTLA | RGBNW - barva+4000K(NW) |
| Počet diod | 60LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP65 |
| Typ světelného zdroje | SMD5050 |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Neonová šířka | 14x14 mm |
| Délka role | 5m |
| Čipové pásky | TM1814 |
| Délka života | 20 000h |
| Montáž | Rukojeti |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 100 mm |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 67 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
43,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
